KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15646119
nr 1564 6119
Marianne Lundblad
(f. 1930), Sverige
Signerad, Sjöfåglar. Akvarell, bildmått: 13x21 cm, yttermått inklusive ram: 31x41 cm
Marianne Lundblad, svensk bildkonstnär och skulptör född i Västerås 1930.
Utrop:
300 kr
måndag 18 september 2023
kl 19:50:22
Marianne Lundblad
Läs mer om Marianne Lundblad